Шет ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысының Шет ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қаңтарда № 4592 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңдарына сәйкес, Шет ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданының жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қараудың негізінде жайылым айналымдарының схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысына бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Жумкинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Жандәулетов
Шет ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 22 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
қосымша
Шет ауданы бойынша жайылым айналымдарының Схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Шетского району
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 22 января 2018 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 января 2018 года № 4592
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и "О пастбищах" от 20 февраля 2017 года акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборотов Шетского района на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению.
2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Жумкину.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Жандәулетов
Приложение
к постановлению акимата
Шетского района
22 января 2018 № 03/01
Схема
пастбищеоборотов по Шетскому району