Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаcы (схемасы) және жер салығының мөлшерлемелерін азайту (арттыру) пайыздарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 22/190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 4846 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 4/38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 13.04.2021 № 4/38 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 504, 505, 506 баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерін азайту (арттыру) пайыздары осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 сәуірдегі ХІІ сессиясының "Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" № 12/118 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2328 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырдағы №20 (10433) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған) және аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 19 наурыздағы XXVIII сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 сәуірдегі ХІІ сессиясының "Шет ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" 12/118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28/246 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3121 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірдегі №15 (10531) "Шет Шұғыласы" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 мамырда жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Р.Шакиржанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Төлеуқұлов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 27 маусымдағы
ХХІІ сессиясының № 22/190
шешіміне 1 қосымша
Шет ауданның жерлерін аймақтарға бөлу СХЕМАСЫ
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 27 маусымдағы
XХІІ сессиясының
№ 22/190 шешіміне
2 қосымша
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін азайту (арттыру) пайыздары
Аймақ нөмері
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін азайту (-) арттыру (+) пайыздары
І
+50
ІІ
+40
ІІІ
+25
ІV
+15
V
0

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и процентов понижения (повышения) ставок земельного налога Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2018 года № 22/190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2018 года № 4846. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13 апреля 2021 года № 4/38
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 13.04.2021 № 4/38 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Шетского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить проценты понижения (повышения) базовых ставок земельного налога, установленных статьями 504, 505, 506 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу решение Шетского районного маслихата от 4 апреля 2013 года №12/118 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов понижения (повышения) ставок земельного налога Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2328, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 мая 2016 года № 20 (10433) и решение районного маслихата от 19 марта 2015 года № 28/246 "О внесении изменения в решение ХІІ сессии районного маслихата от 4 апреля 2013 года №12/118 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) ставок земельного налога Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3121, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 апреля 2015 года №15 (10531), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 мая 2015 года).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Р.Шакиржанова
Секретарь районного маслихата Б.Тулеукулов
Приложение 1
к решению ХХІІ-сессии
районного маслихата
от 27 июня 2018 г № 22/190
СХЕМА Зонирования земель Шетского района
Приложение 2
к решению ХХІІ сессии
районного маслихата
от 27 июня 2018 года
№ 22/190
Проценты понижения (повышения) базовых ставок земельного налога
Номера зон
Проценты понижения (-) повышения (+) базовых ставок земельного налога
І
+50
ІІ
+40
ІІІ
+25
ІV
+15
V
0