Шет ауданы Дәрия кентіндегі көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Дәрия кентінің әкімінің 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қазанда № 4963 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және 2017 жылғы 06 желтоқсандағы Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Дәрия кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы, Дәрия кентіндегі "Интернациональная" көшесі "Бұғылы" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Дәрия кенті әкімі аппаратының бас маманы Ж. Қызыловаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дәрия кентінің әкімі Б. Райым

О переименовании улицы поселка Дарья Шетского района
Решение акима поселка Дарья Шетского района Карагандинской области от 7 сентября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 октября 2018 года № 4963
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 06 декабря 2017 года, а также учитывая мнения жителей поселка, аким поселка РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Интернациональная" поселка Дарья, Шетского района на улицу "Бұғылы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима поселка Дарья Ж. Кызылову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Дарья Б. Райым