Ақой ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақой ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4655 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ақой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақой ауылындағы Школьная көшесінің атауы Марат Едігеев көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Қасым

О переименовании улицы в селе Акой
Решение акима Акойского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 28 февраля 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2018 года № 4655
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Акойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Школьная села Акой на улицу Марата Едігеева.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Ж. Касым