Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы XХI сессиясының № 21/215 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 4849 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/397 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 24.06.2020 № 39/397 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение XХI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2018 года № 21/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2018 года № 4849. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/397
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 39/397 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.

2. Приозерск қалалық мәслихатының "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 24 қаңтардағы № 90/16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-4-133 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпандағы № 6(153) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дүйсембаев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Приозерск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасының
басшысы

2. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 24 января 2009 года № 90/16 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-133, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 20 февраля 2009 года № 6 (153)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управление государственных
доходов по городу Приозерск