Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 5006 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 06.09.2019 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Приозерск қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Приозерск қаласы әкімінің 2016 жылғы 21 қантардағы №1 "Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3651 болып тіркелген, "Приозерский вестник" газетінде 2016 жылғы 4 наурызда, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.Н. Исатаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі К. Камзин
Приозерск қаласы әкімінің
2018 ж. "9" 11
№ 1 шешіміне қосымша
Приозерск қаласы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 03.05.2019 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Транспортная көшесі, 17 үй.
Шекаралары:
Бастау көшесі, Сарыарқа көшесі, Наурыз көшесі, Көкжиек көшесі, Алаш көшесі, Тұмар көшесі, Қоржынтүбек көшесі, Ынтымақ көшесі, Ақмамық көшесі, Шұғыла көшесі, Көктеңіз көшесі, Керуен көшесі, Бірлік көшесі, Транспортная көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "44841 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "06708 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық көшесі, 20 үй.
Шекаралары:
Абая көшесі, № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15/1, 17/3, 23/3, 25/2 үйлері;

Об образовании избирательных участков в городе Приозерск
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 9 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2018 года № 5006. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 6 сентября 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 06.09.2019 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Приозерск РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Приозерск согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Приозерск от 21 января 2016 года № 1 "О создании избирательных участков в городе Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3651, опубликовано в газете "Приозерский вестник" 4 марта 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 30 мая 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Исатаева А.Н.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин
Приложение к решению
акима города Приозерск
№ 1 от "9" 11 2018 года
Избирательные участки по городу Приозерск
Сноска. Приложение – в редакции решения акима города Приозерск Карагандинской области от 03.05.2019 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 257
Кокжиек, улица Алаш, улица Тумар, улица Коржынтубек, улица Ынтымак, улица Акмамык, улица Шугыла, улица Коктениз, улица Керуен, улица Бирлик, улица Транспортная, улица Тауелсиздик, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 44841" Министерства обороны Республики Казахстан, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 06708" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 258
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 2 города Приозерск", улица Достык, дом 20.
Границы:
улица Абая, дома № 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15/1, 17/3, 23/3, 25/2;

Ағыбай батыр көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 17 үйлері;
Бәйтерек көшесі, № 1, 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Жеңіс бульвары, № 9, 14, 28, 30, 34, 36, 38А үйлері;
Достық көшесі, № 7, 11, 16, 16/2, 16/3, 18/2, 21, 25, 26, 29 үйлері;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі, № 7/1, 7/2, 9 үйлері;
Пушкин көшесі, № 5, 6, 9/3, 13 үйлері;
Бауыржан Момышұлы көшесі, № 3, 5, 5/2, 12/1, 12/2, 14/1 үйлері.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кисунько көшесі, 11 "А" үй.
Шекаралары:
Панфилов көшесі, 7/1 үйі;
Балқаш көшесі, № 7/2, 12/1 үйлері;
Гвардейская көшесі, № 2, 8/4, 10, 12 үйлері;
Кисунько көшесі, № 1, 1А, 1Б, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3 үйлері;
Дорохов көшесі, 4/2 үйі.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының "Достық" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Космонавтов көшесі, 2 үй.
Шекаралары:
Дружбы народов көшесі, № 2, 4/1, 4/2, 4/3 үйлері;
Космонавтов көшесі, № 1, 1/2, 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2 үйлері;
Кисунько көшесі, № 2/2, 4/1, 4/2 үйлері;
Балқаш көшесі, № 2, 2/2 үйлері.

улица Агыбай батыра, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 17;
улица Байтерек, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10;
бульвар Женис, дома № 9, 14, 28, 30, 34, 36, 38А;
улица Достык, дома № 7, 11, 16, 16/2, 16/3, 18/2, 21, 25, 26, 29;
улица Ракымжана Кошкарбаева, дома № 7/1, 7/2, 9;
улица Пушкина, дома № 5, 6, 9/3, 13;
улица Бауыржана Момышулы, дома № 3, 5, 5/2, 12/1, 12/2, 14/1.
Избирательный участок № 259
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 города Приозерск", улица Кисунько, дом 11 "А".
Границы:
улица Панфилова, дом 7/1;
улица Балхашская, дома № 7/2, 12/1;
улица Гвардейская, дома № 2, 8/4, 10, 12;
улица Кисунько, дома № 1, 1А, 1Б, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3;
улица Дорохова, дом 4/2.
Избирательный участок № 260
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр детско-юношеского творчества "Достық" города Приозерск", улица Космонавтов, дом 2.
Границы:
улица Дружбы народов, дома № 2, 4/1, 4/2, 4/3;
улица Космонавтов, дома № 1, 1/2, 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2;
улица Кисунько, дома № 2/2, 4/1, 4/2;
улица Балхашская, дома № 2, 2/2.