Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1027 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 ақпанда № 6167 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1364 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.04.2019 № 1364 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Кызылординской области от 26 января 2018 года № 1027. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2018 года № 6167. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1364
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 09.04.2019 № 1364 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11223 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.

В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11223) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений.

2. Қызылорда облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 770 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5847 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 05 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 770 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5847, опубликовано 05 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

2) "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі №770 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 903 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6001 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 03 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

2) постановление акимата Кызылординской области от 11 октября 2017 года № 903 "О внесении дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года №770 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6001, опубликовано 03 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы "26" қаңтардағы № 1027 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
№ р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардын түрлері
Тыңайтқыштың құрамында әсер ету заттары, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "26" января 2018 года № 1027
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра