Қызылорда қаласының көшесіне атау беру туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 1037 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 180 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 6181 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қарашадағы қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласындағы "Саяхат-7" көшесіне "Бақытжан Серімбетов" есімі берілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 18-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов

О присвоении наименования улице города Кызылорда
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 12 февраля 2018 года № 1037 и решение Кызылординского областного маслихата от 12 февраля 2018 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2018 года № 6181
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить улице "Саяхат-7" города Кызылорда имя "Бақытжан Серімбетов".
2. Настоящие постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Председатель внеочередной 18 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов