2018 жылға арналған субсидиялауға жататын ауыл шаруашылығы дақылдарының квоталарын белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 1049 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 6191 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1 бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабының 2-тармағының 1-1) тармақшасына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10190 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квот сельскохозяйственных культур, подлежащих субсидированию, на 2018 год
Постановление акимата Кызылординской области от 22 февраля 2018 года № 1049. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 марта 2018 года № 6191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", подпунктом 1-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Белгіленсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидиялауға жататын күріштің бірегей және элиталық тұқымдар квотасы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидиялауға жататын мақсарының бірегей және элиталық тұқымдар квотасы;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес субсидиялауға жататын жоңышқаның бірегей және элиталық тұқымдар квотасы;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес субсидиялауға жататын жеміс-жидек дақылдары және жүзімнің элиталық көшеттерінің квотасы.

1. Установить:
1) квоты на оригинальные и элитные семена риса, подлежащие субсидированию, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) квоты на оригинальные и элитные семена сафлора, подлежащие субсидированию, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) квоты на оригинальные и элитные семена люцерны, подлежащие субсидированию, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) квоты на элитные саженцы плодово-ягодных культур и винограда, подлежащие субсидированию, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.