"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 202 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 6302 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6074 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің электрондық эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 984 655,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 867 940,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 847 276,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178 261 138,7 мың теңге;
2) шығындар – 195 817 304,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 678 548,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 199 667,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 521 119,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 105 480,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 105 480,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 616 677,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 616 677,5 мың теңге.";
4-тармақ келесі мазмұндағы 24), 25) тармақшаларымен толықтырылсын:
"24) I топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтеріне ақы төлеу;
25) Қызылорда қаласының 200 жылдығына арналған мерекелік іс-шаралар өткізу.";
5-тармақ келесі мазмұндағы 9), 10), 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру;
10) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеу;

"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июня 2018 года № 6302. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6074, опубликовано 27 декабря 2017 года в электронном эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 984 655,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 867 940,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 847 276,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 261 138,7 тысяч тенге;
2) затраты – 195 817 304,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 678 548,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 199 667,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 521 119,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 105 480,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 105 480,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 616 677,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 616 677,5 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 24), 25) следующего содержания:
"24) оплату социальных услуг индивидульного помощника для инвалидов I группы;
25) проведение праздничных мероприятий к 200-летию города Кызылорда.";
пункт 5 дополнить подпунктами 9), 10), 11) следующего содержания:
"9) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
10) доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;

11) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеу.";
6-тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және (немесе) реконструкциялау;
6) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыру.";
6-тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) мал көмінділерінің құрылысы.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 309 279,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования.";
в пункте 6 подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
6) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
пункт 6 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) строительство скотомогильников.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в сумме 309 279,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 20-сессиясының төрағасы
К. Үйреков
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы "1" маусымдағы 20-сессиясының № 202 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы "12" желтоқсандағы 17-сессиясының № 157 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың тьеңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 20 сессии
Кызылординского областного маслихата
К. Ирюков
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению 20 сессии Кызылординского областного маслихата от "1" июня 2018 года № 202
Приложение 1 к решению 17 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2017 года № 157
Областной бюджет на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

821 276,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187 610,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
153 018,5
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 612 398,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
405 036,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 437 053,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 834 782,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 457 780,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
377 002,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 750 754,4
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 557 483,6
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 993 270,8
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
05
Денсаулық сақтау
11 319 431,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 457 511,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 727,8
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
165 269,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
190 036,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 816,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 672,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 743 364,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 854,6

821 276,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
187 610,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
153 018,5
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 612 398,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
405 036,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 437 053,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 834 782,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 457 780,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
377 002,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 750 754,4
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 557 483,6
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 993 270,8
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
200 000,0
05
Здравоохранение
11 319 431,5
253
Управление здравоохранения области
6 457 511,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
223 727,8
006
Услуги по охране материнства и детства
165 269,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
190 036,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 816,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 672,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 743 364,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 854,6

033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 889 150,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
652 762,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
336 709,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
280,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 861 920,1
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 861 920,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 469 335,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 172 564,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 315,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 464,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
524 482,1
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
777 188,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
547 163,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 912,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
240 497,4
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 319 090,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 889 150,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
652 762,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
336 709,0
042
Проведение медицинской организации мероприятий, снижающих половое влечение осуществляемые на основании решения суда
280,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 861 920,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 861 920,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 469 335,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 172 564,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 315,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
254 464,0
003
Социальная поддержка инвалидов
524 482,1
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
777 188,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
547 163,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
337 912,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
240 497,4
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 319 090,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

416 414,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 560,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 414 993,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
37 800,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 680,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 383,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
47 329,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 045 836,3
261
Облыстың білім басқармасы
200 339,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147 800,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 539,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 619,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 619,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
65 032,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
65 032,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 895 884,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 621 350,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 646,7
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
812 767,4
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

416 414,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 560,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 414 993,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
37 800,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 680,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
86 383,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
47 329,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 045 836,3
261
Управление образования области
200 339,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147 800,7
037
Социальная реабилитация
52 539,1
263
Управление внутренней политики области
26 780,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 619,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 619,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
65 032,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
65 032,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 895 884,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 621 350,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
149 646,7
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
812 767,4
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

10 833 924,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 800,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
421 290,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
421 133,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 013,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
30 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 974 127,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
94 956,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 040,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
749 505,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 718 319,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 165,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 456 428,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
17 069,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 248 857,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 273 134,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 044,0

10 833 924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
130 800,0
002
Поддержка семеноводства
421 290,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
421 133,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 013,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
30 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 974 127,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
94 956,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
2 040,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
749 505,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 718 319,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 165,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 456 428,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
17 069,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 248 857,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 273 134,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 044,0

719
Облыстың ветеринария басқармасы
227 873,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 057,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 200,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
185 616,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 507,4
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 507,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
477 494,1
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
390 037,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 920,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
108 741,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
156 376,6
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
87 456,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 461,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 994,8
12
Көлiк және коммуникация
13 366 540,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 366 540,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 193,5
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 577 595,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
172 931,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
168 790,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
814 789,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 179 432,7
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 630 709,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
100 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 650 100,3
13
Басқалар
3 273 353,6
120
Облыс әкімінің аппараты
611 533,0

719
Управление ветеринарии области
227 873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
40 057,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 200,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
185 616,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 507,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 507,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
477 494,1
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
390 037,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
124 920,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
108 741,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
156 376,6
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
87 456,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
71 461,7
003
Капитальные расходы государственного органа
15 994,8
12
Транспорт и коммуникации
13 366 540,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 366 540,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
72 193,5
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 577 595,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
172 931,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
168 790,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
814 789,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 179 432,7
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 630 709,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 650 100,3
13
Прочие
3 273 353,6
120
Аппарат акима области
611 533,0

008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
611 533,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 350,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 350,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
131 089,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
131 089,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
309 279,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
309 279,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
428 906,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
428 906,5
261
Облыстың білім басқармасы
4 001,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 001,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
90 000,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
90 000,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
99 586,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 586,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
72 127,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
72 127,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 720,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 720,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 442 760,6
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
200 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 000 238,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
72 439,6
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
119 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
611 533,0
253
Управление здравоохранения области
41 350,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 350,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
131 089,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
131 089,0
257
Управление финансов области
309 279,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
309 279,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
428 906,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
428 906,5
261
Управление образования области
4 001,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 001,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
90 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
90 000,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
99 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
99 586,0
285
Управление физической культуры и спорта области
72 127,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
72 127,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 720,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
42 720,8
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 442 760,6
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
200 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 000 238,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
72 439,6
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
119 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства