"Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № 1132 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 6322 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы "01" маусымдағы № 1132 қаулысымен бекітілген
"Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушiнің атауы: медициналық ұйымдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушысының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6697 нөмірімен тіркелген) № 086/е нысаны бойынша көрсетілетін қызметті берушінің анықтамасы (бұдан әрі – анықтама).
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығымен бекітілген "Алдын ала міндетті медициналық қарап-тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті берушінің басшысымен қолы қойылған нысан бойынша анықтама беріледі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров"
Постановление акимата Кызылординской области от 1 июня 2018 года № 1132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июня 2018 года № 6322. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров".
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "01" июня 2018 года № 1132
Регламент государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: медицинские организации (далее - услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - медицинская справка услугодателя (далее - справка) по форме № 086/у, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6697).
Справка выдается по форме согласно приложению к стандарту государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров", утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 (далее - стандарт), подписанная руководителем услугодателя.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасымен жүгінуі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады. Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;
2) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің қызметкері құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті алушыға дәрігердің бос уақытын, келісілген дәрігерлердің жұмыс кестесіне сәйкес рентгенологиялық (флюорографиялық) зерттеп-қарауды және зертханалық зерттеулерді таңдау мүмкіндігі беріледі (он минуттан аспайды).
стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасы және (немесе) жарамдылық мерзімі өткен құжаттар ұсынылған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің қызметкері өтінімді қабылдаудан бас тартады (он минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті берушінің орындаушыларына (дәрігерлерге) көрсетілетін қызметті алушыны жолдау немесе өтінімді қабылдаудан бас тарту;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушылары (дәрігерлері) көрсетілетін қызметті алушыны клиникалық тексереді, анықтаманы толтырады, қол қояды, жеке мөрімен растайды (бір жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыны көрсетілетін қызметті берушінің жауапты медициналық қызметкеріне жолдау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты медициналық қызметкері оқу орындарына түсуге және жұмысқа орналасуға көрсетілетін қызметті алушының денсаулық жағдайының сәйкестігі туралы шешім қабылдайды, тіркеу журналына тіркейді, қол қояды, жеке мөрімен растайды және көрсетілетін қызметті алушыны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды (он минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: денсаулық жағдайы жөнінде қорытынды және көрсетілетін қызметті алушыны көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау;
5) көрсетілетін қызметті беруішінің басшысы анықтамаға қол қояды және көрсетілетін қызметті алушыны көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне жолдайды (он минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыны көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне жолдау;

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: обращение услугополучателя к услугодателю с пакетом документов согласно пункту 9 стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель предоставляет услугодателю документы согласно пункту 9 стандарта. Результат процедуры (действия): предоставление пакета документов;
2) работник регистратуры услугодателя рассматривает документы и предоставляет услугополучателю возможность выбрать свободное время врачей, рентгенологического (флюорографического) обследования и лабораторных иследований согласно графика работы врачей (не более десяти минут);
в случае предоставления неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренного пунктом 9 стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия, работник регистратуры услугодателя отказывает в приеме заявления (не более десяти минут).
Результат процедуры (действия): направление услугополучателя к исполнителям (врачам) услугодателя либо отказ в приеме заявления;
3) исполнители услугодателя (врачи) проводят клинический осмотр услугополучателя, заполняют справку, подписывают, заверяют личной печатью (в течение одного рабочего дня).
Результат процедуры (действия): направление услугополучателя к ответственному медицинскому работнику услугодателя;
4) ответственный медицинский работник услугодателя принимает решение о соответствии состояния здоровья услугополучателя требованиям, необходимым для поступления в учебные заведения либо на работу, регистрирует в журнале регистрации, заверяет личной подписью и печатью и направляет услугополучателя к руководителю услугодателя (не более десяти минут).
Результат процедуры (действия): заключение о состоянии здоровья и направление услугополучателя к руководителю услугодателя;
5) руководитель услугодателя подписывает справку и направляет услугополучателя к ответственному сотруднику услугодателя (не более десяти минут).
Результат процедуры (действия): направление услугополучателя к ответственному сотруднику услугодателя;

6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері анықтаманы мемлекеттік қызметті ұсынуды тіркеу журналына тіркейді, көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен куәландырады және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді (он минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу бөлімінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы (тізбеге сәйкес дәрігерлер);
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты медициналық қызметкері;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігі, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, аудандар мен Қызылорда қаласы әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Алдын ала міндетті медициналық қарап тексеруден өту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

6) ответственный сотрудник услугодателя регистрирует справку в журнале регистрации оказанных государственных услуг, заверяет печатью услугодателя и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю (не более десяти минут).
Результат процедуры (действия): выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник регистратуры услугодателя;
2) исполнитель услугодателя (врачи согласно перечню);
3) руководитель услугодателя;
4) ответственный медицинский работник услугодателя;
5) ответственный сотрудник услугодателя.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложения к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет - ресурсах государственного учреждения "Управление здравоохранения Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акимата районов и города Кызылорды.
Приложение к регламенту государственной услуги "Прохождение предварительных обязательных медицинских осмотров"
Справочник бизнес- процессов оказания государственной услуги