Донорларға қосымша көтермелеу беру туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 204 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 6339 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 457 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 24.08.2020 № 457 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабының 1-тармағы 7) тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес донорларға қосымша көтермелеу берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен
тыс 20-сессиясының төрағасы
К. Үйреков
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2018 жылғы "01" маусым
№ 204 шешіміне қосымша
1. Бір реттік қан донациясы үшін (450 миллилитр + 10 %) - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2. екі реттік плазмаферез кезінде бір реттік плазма донациясы үшін (550 + 50 миллилитр плазма) - 4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
3. аппараттық цитаферез кезінде тромбоциттердің бір дозасының бір реттік (дозадағы тромбоциттердің саны кемінде 200 х 109) донациясы үшін - 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескертпе: тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.

О предоставлении дополнительного поощрения донорам
Решение Кызылординского областного маслихата от 1 июня 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2018 года № 6339. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 24 августа 2020 года № 457
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 24.08.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить дополнительное поощрение донорам, согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
20-сессии Кызылординского
областного маслихата
К. Ирюков
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение
к решению Кызылординского областного маслихата
от "01" июня 2018 года № 204
1. За разовую донацию крови (450 миллилитров ± 10%) - в размере 2-х месячных расчетных показателя;
2. за разовую донацию плазмы при двукратном плазмаферезе (550 ± 50 миллилитров плазмы) - в размере 4-х месячных расчетных показателя;
3. за разовую донацию одной дозы тромбоцитов (количество тромбоцитов в дозе не менее 200 х 109) при аппаратном цитаферезе - в размере 1-го месячного расчетного показателя.
Примечание: в размере месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.