"Әлеуметтік қолдаудың қосымша шараларын ұсыну туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 295 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 17 қазандағы № 250 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қазанда № 6463 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік қолдаудың қосымша шараларын ұсыну туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 295 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5191 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 31 қазанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде, 2015 жылғы 10 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
23 сессиясының төрағасы
Р. Байназарова
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
Н. Байқадамов

О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 295 "О предоставлении дополнительных мер социальной поддержки"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 октября 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 октября 2018 года № 6463
В соответствии со статьей 50 Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 295 "О предоставлении дополнительных мер социальной поддержки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5191, опубликовано 31 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 10 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет" ).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 23 сессии Кызылординского
областного маслихата
Р. Байназарова
Секретарь Кызылординского областного
маслихата
Н. Байкадамов