"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 255 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 6514 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 157 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6074 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 970 721,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 867 940,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 507 444,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 093,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178 566 242,0 мың теңге;
2) шығындар – 197 572 141,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 736 887,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 068 681,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 331 794,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 205 554,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 205 554,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 543 861,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 543 861,5 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
"28) Жалағаш ауданының мәдениет нысанын жылумен қамтамасыз ету.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 ноября 2018 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 ноября 2018 года № 6514. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 157 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6074, опубликовано 27 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 970 721,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 867 940,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 507 444,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 093,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 566 242,0 тысяч тенге;
2) затраты – 197 572 141,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 736 887,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 068 681,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 331 794,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 205 554,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 205 554,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 543 861,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 543 861,5 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 28) нового содержания:
"28) обеспечение отопления объекта культуры Жалагашского района.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 181 377,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 24-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов

"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в сумме 181 377,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 24 сессии
Кызылординского областного маслихата
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов

3 166 904,3
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 834 200,2
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 516 056,0
029
Әдістемелік жұмыс
94 508,7
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 260 351,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187 610,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
152 213,5
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 612 398,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
405 036,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 625 996,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 941 544,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 583 836,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
357 708,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 714 464,1
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 557 042,7
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 957 421,4
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 000,0
05
Денсаулық сақтау
11 013 910,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 317 392,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
206 917,3
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
165 269,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
190 036,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

3 166 904,3
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 834 200,2
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 516 056,0
029
Методическая работа
94 508,7
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 260 351,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
187 610,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
152 213,5
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
2 612 398,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
405 036,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 625 996,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 941 544,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 583 836,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
357 708,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 714 464,1
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 557 042,7
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 957 421,4
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
200 000,0
05
Здравоохранение
11 013 910,4
253
Управление здравоохранения области
6 317 392,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
206 917,3
006
Услуги по охране материнства и детства
165 269,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
190 036,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

158 871,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
47 216,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
23 672,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 743 364,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 854,6
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 711 451,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
688 044,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
350 698,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 696 517,5
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 696 517,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 071 481,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 777 869,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 315,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261 034,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
507 897,5
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
764 699,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
428 657,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 912,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
224 584,4
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

158 871,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
47 216,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 672,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 743 364,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 854,6
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 711 451,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
688 044,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
350 698,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 696 517,5
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 696 517,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 071 481,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 777 869,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 315,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
261 034,0
003
Социальная поддержка инвалидов
507 897,5
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
764 699,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
428 657,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
337 912,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
224 584,4
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

1 349,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 177 539,7
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
360 090,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 472,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 414 993,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
37 800,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 680,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 383,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
52 508,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
999 954,5
261
Облыстың білім басқармасы
200 339,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
147 800,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 539,1
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 777,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 777,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 619,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 619,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
61 876,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
61 876,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1 349,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 177 539,7
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
360 090,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 472,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
1 414 993,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
37 800,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 680,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
86 383,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 508,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
999 954,5
261
Управление образования области
200 339,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
147 800,7
037
Социальная реабилитация
52 539,1
263
Управление внутренней политики области
26 777,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 777,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 619,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 619,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
61 876,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61 876,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

18 300 203,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 209 445,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 775,7
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 155 345,4
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 335 996,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 530 727,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
774 567,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13 461,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
325 787,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
948 785,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 090 757,7
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 355 332,0
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
700 000,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 035 425,7
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
12 625 381,6
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
999 653,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
185 430,5
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
751 286,0
010
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
56 300,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 636,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
3 213 708,2
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 048,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
191 913,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
426 880,2
008
Театр және музыка өнерін қолдау
673 584,0
009
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
176 845,0
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
248 427,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

18 300 203,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 209 445,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
124 775,7
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 155 345,4
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 335 996,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 530 727,0
038
Развитие коммунального хозяйства
774 567,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 461,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
325 787,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
948 785,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 090 757,7
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 355 332,0
030
Развитие коммунального хозяйства
700 000,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 035 425,7
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12 625 381,6
263
Управление внутренней политики области
999 653,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
185 430,5
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
751 286,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
56 300,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 636,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
3 213 708,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
78 048,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
191 913,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
426 880,2
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
673 584,0
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
176 845,0
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
248 427,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

42 352,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 989 163,2
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 047,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
39 303,9
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38 581,5
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
802 728,7
006
Жануарлар дүниесін қорғау
11 714,1
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
540 866,9
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
37 397,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
16 495,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
54 479,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
349 549,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
10 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 467 428,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 116,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
387 899,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
454 133,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 013,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
49 400,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 954 127,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
92 840,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
490 969,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
32 734,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
378,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 866 329,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 658 132,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділі мен сапасын арттыруды субсидиялау
2 248 857,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

42 352,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 989 163,2
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
88 047,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
39 303,9
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
38 581,5
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
802 728,7
006
Охрана животного мира
11 714,1
008
Мероприятия по охране окружающей среды
540 866,9
013
Капитальные расходы государственного органа
37 397,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
16 495,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54 479,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
349 549,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
10 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
10 467 428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
140 116,0
002
Поддержка семеноводства
387 899,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
454 133,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 013,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
49 400,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 954 127,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
92 840,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
490 969,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
32 734,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
378,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 866 329,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 658 132,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 248 857,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

810 085,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 762,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
103 157,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
109 013,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
36 080,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 404,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
227 873,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 057,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 200,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
185 616,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
56 895,4
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 895,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
427 161,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
341 649,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 221,2
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
73 223,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
143 205,1
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
85 511,6
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 124,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 387,3
12
Көлiк және коммуникация
13 282 729,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 282 729,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 119,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 646 425,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
167 541,8
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау

810 085,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 762,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
103 157,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
109 013,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
36 080,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12 404,0
719
Управление ветеринарии области
227 873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
40 057,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 200,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
185 616,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
56 895,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
56 895,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
427 161,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
341 649,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
125 221,2
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
73 223,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
143 205,1
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
85 511,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
71 124,3
003
Капитальные расходы государственного органа
14 387,3
12
Транспорт и коммуникации
13 282 729,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 282 729,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
79 119,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 646 425,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
167 541,8
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

158 785,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
537 010,7
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 052 898,8
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2 658 370,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
100 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 882 579,3
13
Басқалар
2 621 473,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
184 954,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
184 954,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
113 725,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
113 725,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
181 377,3
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
181 377,3
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
390 777,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
390 777,5
261
Облыстың білім басқармасы
8 472,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
8 472,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
110 000,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
110 000,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
98 519,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 519,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
76 609,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
76 609,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
42 720,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
42 720,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 414 319,1
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау

158 785,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
537 010,7
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 052 898,8
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного занчения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 658 370,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 882 579,3
13
Прочие
2 621 473,7
253
Управление здравоохранения области
184 954,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
184 954,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
113 725,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
113 725,0
257
Управление финансов области
181 377,3
012
Резерв местного исполнительного органа области
181 377,3
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
390 777,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
390 777,5
261
Управление образования области
8 472,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
8 472,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
110 000,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
110 000,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
98 519,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
98 519,0
285
Управление физической культуры и спорта области
76 609,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
76 609,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
42 720,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
42 720,8
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 414 319,1
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

200 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
900 238,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
69 539,6
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
219 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
25 541,5
14
Борышқа қызмет көрсету
18 176,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 176,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
10 826,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 350,0
15
Трансферттер
68 534 427,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
68 534 427,7
007
Субвенциялар
64 194 855,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
52 482,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
432,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 284 879,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1 778,8
3. Таза бюджеттік кредиттеу
2 736 887,0
Бюджеттік кредиттер
12 068 681,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 042 238,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 926 390,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 467 044,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 459 346,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 115 848,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
2 115 848,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 747 953,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 747 953,0
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 405 812,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

200 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственнойй программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
900 238,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
69 539,6
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
219 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25 541,5
14
Обслуживание долга
18 176,0
257
Управление финансов области
18 176,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
10 826,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 350,0
15
Трансферты
68 534 427,7
257
Управление финансов области
68 534 427,7
007
Субвенции
64 194 855,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
52 482,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
432,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательств
4 284 879,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 778,8
3. Чистое бюджетное кредитование
2 736 887,0
Бюджетные кредиты
12 068 681,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 042 238,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 926 390,0
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 467 044,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 459 346,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 115 848,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
2 115 848,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 747 953,0
255
Управление сельского хозяйства области
4 747 953,0
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 405 812,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства