Қызылорда қаласының кейбір көшелерін атау және қайта атау туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 1279 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 281 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6584 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 наурыздағы және 14 қыркүйектегі қорытындыларына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының келесі көшелері:
1) "Сәулет-4" - "Жамал Байхожаев" есімімен;
2) "Сәулет-32" - "Құдайберген Сұлтанбаев" есімімен;
3) "Саяхат-12" - "Қалжан ахун" есімімен;
4) "Арай-15" - "Текей батыр" есімімен;
5) "Көктөбе" - "Асан Тайманов" есімімен;
6) "Сыр сұлуы" - "Бименді Баймаханов" есімімен қайта аталсын.
2. Қызылорда қаласының Қараша көшесімен қиылысып орналасқан атауы жоқ көше "Айтмұрат Шаменов" есімімен аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
25 сессиясының төрағасы
И. Құттықожаев

О наименовании и переименовании некоторых улиц города Кызылорды
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 12 декабря 2018 года № 1279 и решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2018 года № 6584
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениями Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 12 марта и 14 сентября 2018 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Кызылорды:
1) "Сәулет-4" - именем "Жамал Байхожаев";
2) "Сәулет-32" - именем "Құдайберген Сұлтанбаев";
3) "Саяхат-12" - именем "Қалжан ахун";
4) "Арай-15" - именем "Текей батыр";
5) "Көктөбе" - именем "Асан Тайманов";
6) "Сыр сұлуы" - именем "Бименді Баймаханов".
2. Наименовать безымянную улицу, пересекающуюся с улицей Караша города Кызылорды именем "Айтмұрат Шаменов".
3. Настоящее совместные постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Председатель 25 сессии Кызылординского
областного маслихата
И. Кутухуджаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов