Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10132 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қаңтарда № 6150 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 18.10.2019 № 14460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).

Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 15 января 2018 года № 10132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 января 2018 года № 6150. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 октября 2019 года № 14460
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18.10.2019 № 14460 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2 пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по городу Кызылорда в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 7696 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5855 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 9 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 17 мая 2017 года № 7696 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов №5855, опубликованное 9 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы А. Шәменов
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10132 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 12.02.2019 № 12620 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города А. Шаменов
Приложение 1 к постановлению акимата города Кызылорда от 15 января 2018 года №10132
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 12.02.2019 № 12620 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест установленной квотой (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кызылорда тазалыгы"

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 12.02.2019 № 12620 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "№3 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 12.02.2019 № 12620 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест установленной квотой (человек)
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №3" управление здравоохранения Кызылординской области