"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы №5067 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 10448 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 6192 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 5067 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5472 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде №35, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде №18, "Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қаласы
әкімдігінің "Қызылорда
қаласының тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылық
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ Б.Сарменбаев

О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года №5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 15 февраля 2018 года № 10448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2018 года № 6192
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года № 5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5472, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 27 апреля 2016 года №35, "Кызылорда таймс" от 27 апреля 2016 года №18, информационно-правовой системе Әділет" от 25 мая 2016 года) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Кызылординский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства и жилищной инспекции"
акимата города Кызылорда
_________________ Б.Сарменбаев