Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 11167 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 6305 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 17299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 08.02.2021 № 17299 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым мүліктік кешен ретінде жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28" мамыр №11167 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым – "Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 17.09.2020 № 16173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Занды тұлғаның атауы
Жекешелендіру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Желтоқсан, 2020 жыл
Тендер

О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 мая 2018 года № 11167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июня 2018 года № 6305. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 8 февраля 2021 года № 17299
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 08.02.2021 № 17299 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать организацию городской коммунальной собственности как имущественный комплекс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от 28 мая 2018 года №11167
Приватизируемая организация городского коммунального имущества как имущественный комплекс - товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 17.09.2020 № 16173 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование юридического лица
Срок приватизации
Вид приватизации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
Декабрь, 2020 года
Тендер