"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/3 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 тамызда № 6404 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года № 10132 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2018 года № 6404. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 октября 2019 года № 14460

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 18.10.2019 № 14460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10132 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6150 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18.10.2019 № 14460 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года № 10132 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6150, опубликовано от 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения: