"Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы №49/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 208-34/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6581 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 16 сәуірдегі Заңына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 49/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 06 қарашада №5214 тіркелген, 2015 жылғы 11 қарашада "Ақмешіт ақшамы", "Кызылорда таймс" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІV сессиясының
төрағасы
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА

О признании утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 30 октября 2015 года №49/6 "О предоставление социальной помощи на приобретение топлива"
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № 208-34/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2018 года № 6581
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 16 апреля 2016 года Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 30 октября 2015 года № 49/6 "О предоставление социальной помощи на приобретение топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5214 от 06 ноября 2015 года, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы", "Кызылорда таймс" от 11 ноября 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХІV
сессии Кызылординского городского
маслихата
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА