2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205-34/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6583 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері тиісінше 1-8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 017 633,7 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 597 393,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 201 125,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 187 869,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 513 715,2 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 210 327 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 104 406,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 100 490,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 102 306,1 мың теңге;
салықтық түсімдер – 139 447,5 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 82 980,5 мың теңге;
Белкөл кенті- 16 500 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 3 685 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 8 925 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 13 598 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 3 916 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 5 302 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 4 541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 681,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 940,5 мың теңге;
Белкөл кенті- 0;
Ақжарма ауылдық округі- 137 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 189,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 0;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 0;
Қызылөзек ауылдық округі- 0;
Қосшыңырау ауылдық округі- 415 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 876 504,3 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 513 472,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 184 625,4 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 184 047,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 504 600,8 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 196 729 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 100 490,2 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 95 188,3 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 97 350,1 мың теңге.
2) шығындар – 2 066 321,5 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 609 681,6 мың теңге;
Белкөл кенті- 207 966,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 189 471,8 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 528 808,6 мың теңге;

О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № 205-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2018 года № 6583. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-8 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 017 633,7 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 597 393,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 201 125,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 187 869,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 513 715,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 210 327 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 104 406,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 100 490,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 102 306,1 тысяч тенге;
налоговые поступления – 139 447,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 82 980,5 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 16 500 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 3 685 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 8 925 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 13 598 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 3 916 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 5 302 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 4 541 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 681,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 940,5 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 0;
сельский округ Акжарма- 137 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 189,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 0;
сельский округ Карауылтобе- 0;
сельский округ Кызылозек- 0;
сельский округ Косшынырау- 415 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 876 504,3 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 513 472,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 184 625,4 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 184 047,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 504 600,8 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 196 729 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 100 490,2 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 95 188,3 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 97 350,1 тысяч тенге.
2) расходы – 2 066 321,5 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 609 681,6 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 207 966,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 189 471,8 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 528 808,6 тысяч тенге;

Қызылжарма ауылдық округі- 218 157 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 105 259,3 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 103 842,5 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 103 134 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 687,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 48 687,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 687,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті- 12 288 мың теңге;
Белкөл кенті- 6 841,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі- 1 601,9 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі- 15 093,4 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі- 7 830 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі- 853,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі- 3 352,2 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі- 827,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 11.12.2019 № 275-52/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 066 191,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 352 087,0 мың теңге;
Белкөл кенті 104 314,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 69 314,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 222 471,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 147 303,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 39 590,0 мың теңге;

сельский округ Кызылжарма- 218 157 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 105 259,3 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 103 842,5 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 103 134 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 687,8 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 687,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 48 687,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет- 12 288 тысяч тенге;
поселок Белкуль- 6 841,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма- 1 601,9 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат- 15 093,4 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма- 7 830 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе- 853,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек- 3 352,2 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау- 827,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 11.12.2019 № 275-52/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2019 год в объеме 1 066 191,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 352 087,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 104 314,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 69 314,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 222 471,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 147 303,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 39 590,0 тысяч тенге;

Қызылөзек ауылдық округі 47 641,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 83 471,0 мың теңге.
3. 2019 жылға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 25-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІV сессиясының
төрағасы
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА

сельский округ Кызылозек 47 641,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 83 471,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов поселков и сельских округов на 2019 год согласно приложению 25.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХІV
сессии Кызылординского городского
маслихата
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Секретарь Кызылординского городского
маслихата
Р. БУХАНОВА

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №205-34/2 шешіміне 25-қосымша
2019 жылға арналған кент және ауылдық округ бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 25 к решению Кызылординского городского маслихатa от 21 декабря 2018 года № 205-34/2
Перечень поселок и сельского округа бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2019 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь