Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 611 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 6585 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымдағы №2 қорытындысына сәйкес Тасбөгет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Тасбөгет кентінің келесі көшелеріне:
1) №11 көшеге "Жұмабек Тәжімұлы" есімі;
2) №13 көшеге "Баспан Меңдібаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасбөгет кенті әкімінің орынбасары Ж.Байхадамовқа жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тасбөгет кентінің әкімі П. Шамуратов

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 21 декабря 2018 года № 611. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2018 года № 6585
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 июня 2018 года №2 аким поселка Тасбугет РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Тасбугет города Кызылорда:
1) улице №11 имя "Жұмабек Тәжімұлы";
2) улице №13 имя "Баспан Меңдібаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Тасбугет Байхадамову Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Тасбугет П. Шамуратов