Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қаңтарда № 6156 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал қаласының жерлерінен "Арал сода" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне теміржол желісін жүргізу үшін жалпы көлемі 7,0 гектар жер учаскесі жер пайдаланушыдан алып қоймай 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Арал сода" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі теміржол нысанын жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал қаласының әкімі Б. Махатов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Аральского района Кызылординской области от 22 января 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 января 2018 года № 6156
В соответствии с пунктом 4 статьи 69 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный Кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Аральск РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Арал сода" сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельного участка у землепользователя для проведения железнодорожной линии общей площадью 7,0 гектаров из земель города Аральск.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Арал сода" при использовании земельного участка в целях проведения железнодорожной линии соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Аральск Б. Махатов