Арал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 197 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қазанда № 6484 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына сәйкес, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Арал аудандық мәслихатының "Арал аудандық ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 153 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4649 нөмірімен 2014 жылы 30 сәуірде тіркелген, аудандық "Толқын" газетінде 2014 жылы 17 мамырында жарияланған).
2) Арал аудандық мәслихатының "Арал ауданының елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі №153 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 5 қарашадағы № 192 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4802 нөмірімен 2014 жылы 19 қарашада тіркелген, аудандық "Толқын" газетінде 2014 жылы 13желтоқсанда жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының кезектен
тыс отыз екінші сессиясының төрағасы
Т. Қанатов
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

О признании утратившими силу некоторых решений Аральского районного маслихата
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 октября 2018 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2018 года № 6484
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Аральского районного маслихата:
1) решение Аральского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 153 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4649 от 30 апреля 2014 года, опубликовано в районной газете "Толқын" от 17 мая 2017 года).
2) решение Аральского районного маслихата от 5 ноября 2014 года № 192 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года №153 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4802, опубликовано в районной газете "Толқын" от 13 декабря 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной тридцать
второй сессии Аральского районного
маслихата
Т. Канатов
Секретарь Аральского районного
маслихата
Д. Мадинов