"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 199 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6536 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 128 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6116 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1)кірістер – 1 375 082 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 61 254,5 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
салықтық түсімдер – 142 412 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 113 456 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 856 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 324 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 2 512 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 854 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 555 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 855 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 18 892 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 16 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 12 239,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 4 307 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 84,5 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 533,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 696,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 15 мың теңге.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 1 213 778 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 802 436 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 140 291 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 51 435 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 58 658 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 35 392 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 54 808 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 70 758 мың теңге.
2) шығындар – 1 375 082 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнения в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15 ноября 2018 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2018 года № 6536. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 128 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6116, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 января 2018 года) следующие изменений и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
1) доходы – 1 375 082 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 61 254,5 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
налоговые поступления – 142 412 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 113 456 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 856 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 324 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 2 512 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 854 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 555 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 855 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 18 892 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 16 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 12 239,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 4 307 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 84,5 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 533,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 696,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 15 тысяч тенге.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 213 778 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 802 436 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 140 291 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 51 435 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 58 658 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 35 392 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 54 808 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 70 758 тысяч тенге.
2) затраты – 1 375 082 тысяч тенге, в том числе:

Арал қаласы – 915 908 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 165 386,2 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 066 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 61 254,5 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 38 779,5 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 60 059,8 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 72 628 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 0;
мынадай мазмұндағы 2-4 тармақпен толықтырылсын:
"2-4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4 471 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 1 320 мың теңге;

город Аральск – 915 908 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 165 386,2 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 066 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 61 254,5 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 38 779,5 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 60 059,8 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 72 628 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – - 0;
дополнить пунктом 2-4 следующего содержания:
"2-4. Предусмотреть обьем распределяемого текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2018 год в сумме 4 471 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 1 220 тысяч тенге;

Сексеуіл кенті – 2 972 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 279 мың теңге;"
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз үшінші
сессиясының төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д. Мадинов
2018 жылғы "15" қарашадағы №199 Арал аудандық мәслихатының шешіміне 1қосымша

кент Саксаульск – 2 972 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 279 тысяч тенге;"
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной тридцать
третьей сессии Аральского районного
маслихата, секретарь районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению Аральского районного маслихата от "15" ноября 2018 года №199