"2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 175 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 6171 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6095 нөмерімен тіркелген, "Тұран-Қазалы" газетінің 2018 жылғы 20 қаңтардағы №12-15 және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1375104 мың теңге, оның ішінде:
Қазалы қаласы – 210410 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1025707 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 91880 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 47107 мың теңге.
салықтық түсімдер – 245295 мың теңге;
Қазалы қаласы – 15448 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 224719 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 1990 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 3138мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 49339 мың теңге;
Қазалы қаласы – 9469 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 37761 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 441мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 1668 мың теңге.
трансферттер түсімі – 1080470 мың теңге;
Қазалы қаласы – 185493 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 763227 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 89449 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 42301 мың теңге.
2) шығындар – 1363104 мың теңге, оның ішінде;
Қазалы қаласы – 210410 мың теңге;
Әйтеке би кенті – 1013707 мың теңге;
Аранды ауылдық округі – 91880 мың теңге;
Майдакөл ауылдық округі – 47107 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2018 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2018 года № 6171. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьей 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 164 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6095, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 20 января 2018 года №12-15 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджеты города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-12, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 1375104 тысяч тенге, в том числе:
Город Казалинск - 210410 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 1025707 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 91880 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 47107 тысяч тенге.
налоговые поступления – 245295 тысяч тенге;
Город Казалинск - 15448 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 224719 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 1990 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 3138 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 49339 тысяч тенге;
Город Казалинск - 9469 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 37761 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 441 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 1668 тысяч тенге.
поступления трансфертов – 1080470 тысяч тенге;
Город Казалинск - 185493 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 763227 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 89449 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 42301 тысяч тенге.
2) затраты – 1363104 тысяч тенге;
Город Казалинск - 210410 тысяч тенге;
Поселок Айтеке би - 1013707 тысяч тенге;
Сельский округ Аранды - 91880 тысяч тенге;
Сельский округ Майдакол - 47107 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–12000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов–12000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)–0.
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешім осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 13-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІІ сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихат хатшысы:
К.Назымбеков

5) дефицит (профицит) бюджета–0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-0.
приложения 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 13 согласно приложения 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной XХІІ
сессии районного маслихата,
Секретарь районного маслихата
К.Назымбеков

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
12000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12000
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "19" ақпандағы ХХІІ сессиясының №175 шешіміне 3-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "25" желтоқсандағы ХХ сессиясының №164 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға арналған Аранды ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
12000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12000
Поступления от продажи финансовых активов государства
5.Дефицит (профицит) бюджета
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
Приложение 3 к решению ХХІІ сессии районного маслихата от "19" февраля 2018 года №175
Приложение 7 к решению ХX сессии районного маслихата от "25" декабря 2017 года №164
Бюджет на 2018 год сельского округа Аранды
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "19" ақпандағы ХХІІ сессиясының №175 шешіміне 5-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "25" желтоқсандағы ХХ сессиясының №164 шешіміне 13-қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
13
Басқалар

Приложение 5 к решению ХХІІ сессии районного маслихата от "19" февраля 2018 года №175
Приложение 13 к решению ХX сессии районного маслихата от "25" декабря 2017 года №164
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
13
Прочие