Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 192 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6344 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы №1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданының Әйтеке би кентіндегі (Қашақбай Пірімов және Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшелерінің ортасында орналасқан) атауы жоқ көшеге Төремұрат жырау есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әйтеке би кенті әкімінің орынбасары Д.Алпысбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім міндетін уақытша атқарушы Ж.Муратбаев

О присвоении наименования улицы
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 19 июня 2018 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июня 2018 года № 6344
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением ономастической комиссии Кызылординской области от 7 февраля 2018 года №1 аким поселка Айтеке би Казалинского района РЕШИЛ:
1. Безымяной улице поселка Айтеке би Казалинского района (расположенная между улицами Кашакбая Примова и Жанкожа Нурмухамедулы) присвоить имя Торемурат жырау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Айтеке би Алпысбаева Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Ж.Муратбаев