Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 02 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 13 мамырда № 6198 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылындағы мынадай көшелер:
1) "Сырдария" көшесін "Айтжан Өмірзақов" есімімен;
2) "Ленин" көшесін "Тәуелсіздіктің 25 жылдығы" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Майлыбас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы К.Картабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Майлыбас ауылдық округінің әкімі Қ.Жұбатқан

О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Майлыбас Казалинского района Кызылординской области от 26 февраля 2018 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2018 года № 6198
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 аким сельского округа Майлыбас Казалинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Аксуат сельского округа Майлыбас Казалинского района:
1) улицу "Сырдария" именем "Айтжан Өмірзақов";
2) улицу "Ленин" именем "Тәуелсіздіктің 25 жылдығы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Майлыбас" Картабаева К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Майлыбас Жубаткан К.