Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 мамырда № 6293 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7ақпандағы № 1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданының Шәкен ауылдық округі Шәкен ауылындағы Шәкен көшесінің шығыс бетіндегі бір бөлігі Шабарбаев Қабыл есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шәкен ауылдық округінің әкімі Т.Сермаханов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 26 апреля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2018 года № 6293
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года № 1, аким сельского округа Шакен Казалинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать восточную часть улицы Шакен села Шакен сельского округа Шакен Казалинского района на имя Кабыла Шабарбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шакен Т.Сермаханов