2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 643 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 6157 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылдың 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 07.08.2018 № 771 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18 января 2018 года № 643. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 января 2018 года № 6157. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 07.08.2018 № 771 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 07.08.2018 № 771 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок, которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководитель отдела коммунального государственного учреждения "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" в установленном законадательством порядке принять меры вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 07.08.2018 № 771 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қошалақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С.Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "18" қаңтар №643 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін кызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
1.1.
Қатты отын (көмір) және сұйық отын (дизельді отын) (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің төрт мың еселенген мөлшерінен асқан кезде).
2.
Жұмыстар:
2.1.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын объектілерді салу, (немесе) реконструкциялау;
2.2.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын автомобиль жолдарын салу.
3.
Көрсетілетін қызметтер:
3.1.
Аудандық бюджеттік бағдарлама әкімшілерінің бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын көрсетілетін қызметтер (республикалық бюджет туралы заңмен тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің төрт мың еселенген мөлшерінен асқан кезде).

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Макашов С.
Приложение к постановлению акимата Кармакшинского района № 643 от "18" января 2018 года
Товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупов осуществляется единым организаторам государственных закупок
Наименование
1.
Товары:
1.1.
Твердое топливо (угол) и жидкое топливо (дизельное топливо) (при повышении четыретысячикратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).
2.
Работы:
2.1.
Создание строительств и (или) реконструкция объектов реализуемых за счет средств администраторами районных бюджетных программ.
2.2.
Строительство автомобильных работ за счет средств администраторами районных бюджетных программ.
3.
Услуги:
3.1.
Услуги, предоставляемые за счет средств администраторами районных бюджетных программ (при повышении четыретысячикратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете).