"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №141 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 мамырдағы № 165 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 6292 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 141 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6119 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 11 126 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 865 605 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 596 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 158 201 мың теңге;
2) шығындар – 11 173 897 мың теңге;";
5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге – 219 985 мың теңге, оның ішінде жалпы білім беретін мектептерді қосымша физика пәндік кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 42 566 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді қосымша химия пәндік кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 39 192 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерді қосымша биология пәндік кабинеттерімен қамтамасыз етуге – 17 101 мың теңге, жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстауға – 54 522 мың теңге, ауданда білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге – 62 465 мың теңге, аудан мектептеріндегі оқушыларды оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерімен қамтамасыз етуге – 4 139 мың теңге;";
5 тармақ жаңа мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 946 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №141 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 2 мая 2018 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2018 года № 6292. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 141 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6119, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2018 года) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 11 126 402 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 865 605 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 596 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 158 201 тысяч тенге;
2) затраты – 11 173 897 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) на образование – 219 985 тысяч тенге, в том числе на обеспечение дополнительно предметными кабинетами физики общеобразовательных школ – 42 566 тысяч тенге, на обеспечение дополнительно предметными кабинетами химии общеобразовательных школ – 39 192 тысяч тенге, на обеспечение дополнительно предметными кабинетами биологии общеобразовательных школ – 17 101 тысяч тенге, на содержание вновь введенных объектов образования – 54 522 тысяч тенге, на обеспечение объектов образования района цифровой образовательной инфраструктурой – 62 465 тысяч тенге, на обеспечение учащихся школ района учебниками и учебно-методическими пособиями – 4 139 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 16) нового содержания:
"16) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 946 тысяч тенге.";

аталған шешімнің 1, 4, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 21-сессиясының төрағасы:
Ғ.Ұзақбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы:
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы "2" мамырдағы №165 шешіміне 1қосымша

приложения 1, 4, 9 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 21-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Ғ.Ұзақбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "2" мая 2018 года №165

98464
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
98464
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23371
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23371
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
13526
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13487
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26405
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26405
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
342632
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22504
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
320128
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20620
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20620
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70432
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70432
02
Қорғаныс
10193,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9701,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9701,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
492
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
492
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2250
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2250
04
Бiлiм беру
6563012
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
118181
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
118181
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

98464
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
98464
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23371
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23371
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
13526
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
13487
003
Капитальные расходы государственного органа
39
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26405
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
26405
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
342632
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22504
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
320128
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20620
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70432
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70432
02
Оборона
10193,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9701,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9701,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
492
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
492
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2250
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2250
04
Образование
6563012
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
118181
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
118181
464
Отдел образования района (города областного значения)