"2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 643 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 тамыздағы № 771 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 6409 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 643 "2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6157 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 8 ақпанда жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.";
3-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3. "Қармақшы ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ә.Қошалақов

О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 18 января 2018 года № 643 "О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 7 августа 2018 года № 771. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 августа 2018 года № 6409. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района от 18 января 2018 года № 643 "О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6157, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.";
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Руководитель отдела коммунального государственного учреждения "Отдел государственных закупок Кармакшинского района" в установленном законадательством порядке принять меры вытекающие из настоящего постановления.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима
Кармакшинского района
А.Кошалаков