"2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы №679 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 785 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қазанда № 6443 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6-тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Кармакшинского района от 13 марта 2018 года №679 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 5 сентября 2018 года № 785. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 октября 2018 года № 6443. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 679 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде №6251 болып тiркелген, 2018 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Кармакшинского района от 19 марта 2018 года № 679 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 6251, опубликовано 23 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему постановлению.