Жосалы кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 89 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 6256 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 1 қорытындысына сәйкес Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы Жосалы кентінің келесі көшелеріне:
1) "Тәуелсіздік" ықшам ауданынындағы атауы жоқ № 6 көшеге "Текей батырдың" есімі;
2) "Жағалау" көшесіне "Кеңесбай Тәуекеловтің" есімі;
3) "Аэропорт" көшесіне "Тәуелсіздік" атауы;
4) "Высоковольтная көшесіне "Болашақ" атауы;
5) "ЖД казарма" көшесіне "Береке" атауы;
6) "Чапаев" көшесіне "Ғарыш" атауы;
7) "Қазақстанның XVI партсъезд" көшесіне "Ақмаржан" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жосалы кенті әкімінің орынбасары А.Қойшыбаевқа жүктелсін.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кенті әкімінің
міндетін уақытша атқарушы Ш.Сыдықов

О присвоении наименований улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 6 апреля 2018 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2018 года № 6256
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года № 1 аким поселка Жосалы РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жосалы Кармакшинского района:
1) безымянной улице № 6 микрорайона "Тауелсиздик" имя "Текей батыра";
2) улице "Жагалау" имя "Кенесбая Тауекелова";
3) улице "Аэропорт" наименование "Тауелсиздик";
4) улице "Высоковольтная" наименование "Болашак";
5) улице "ЖД казарма" наименование "Береке";
6) улице "Чапаев" наименование "Гарыш";
7) улице "Казакстанның XVI партсъези" наименование "Акмаржан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жосалы Койшыбаева А.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
поселка Жосалы Сыдыков Ш.