Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Дауылкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 маусымда № 6348 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитарлық инспекторының 2018 жылғы 12 сәуірдегі №148 ұсынысы негізінде Дауылкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысының Қармақшы ауданының Дауылкөл ауылдық округінің Тұрмағамбет ауылының аумағында ұсақ малдардың арасында бурцеллез ауруына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Дауылкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қазандағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6010 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 қараша жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы М.Ж.Алдамұратовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дауылкөл ауылдық округі әкімі Б.Байбарақов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Дауылкол Кармакшинского района Кызылординской области от 22 июня 2018 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2018 года № 6348
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора государственного учреждения "Кармакшинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 апреля 2017 года № 148 аким сельского округа Дауылколь РЕШИЛ:
1. Прекратить ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота на территории села Турмагамбет сельского округа Дауылколь Кармакшинского района Кызылординской области.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Дауылколь от 10 ноября 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано а Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6010, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 ноября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Дауылколь" Алдамуратову М.Ж.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Дауылколь Б. Байбараков