“2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №262 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 79 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 6283 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 20 декабря 2017 года №262 “Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 19 апреля 2018 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2018 года № 6283. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. “2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 262 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі № 6104 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2018 жылғы 9 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасымен белгіленген 2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квотада:
реттік нөмірі 1-жол жаңа редакцияда жазылсын:
“
1
“Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 20 декабря 2017 года № 262 “Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6104, опубликован 9 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 9 января 2018 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующее изменение:
в установленной квоте рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год согласно приложению:
строку, порядковый номер 1, изложить в новой редакции:
“
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой” управления здравоохранения Кызылординской области”