Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір Нормативтік құқықтық шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 24-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 6375 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 10-бабының 3-тармағына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш аудандық мәслихатының келесі нормативтік құқықтық шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) “Жалағаш ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5571 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2016 жылғы 09 тамызда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған):
шешімнің кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8, 11-баптарына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:”;
2) “Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5811 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 05 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2017 жылғы 13 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған):
шешімнің кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8, 11-баптарына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:”.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының 24-сессиясының төрағасы А. КИПШАКБАЕВ
Жалағаш аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы К. СУЛЕЙМЕНОВ

О внесении измененй в некоторые нормативные решения Жалагашского районного маслихата
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 июня 2018 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2018 года № 6375
В соответствии с пунктом 3 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года “О правовых актах”, Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в следующие нормативные правовые решения Жалагашского районного маслихата:
1) В решение Жалагашского районного маслихата от 29 июня 2016 года № 4-6 “Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Жалагашскому району” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5571, опубликовано 16 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 09 августа 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы”):
преамбулу решения изложить в новой редакции:
“В соответствии со статьями 8, 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и подпункту 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:”;
2) В решение Жалагашского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 10-7 “Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5811, опубликовано 05 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 13 мая 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”):
преамбулу решения изложить в новой редакции:
“В соответствии со статьями 8, 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан” и подпункту 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель 24 сессии
Жалагашского районного маслихата А. КИПШАКБАЕВ
Исполняющий обязанности
секретаря Жалагашского
районного маслихата К. СУЛЕЙМЕНОВ