“2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №20-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 шілдедегі № 26-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 тамызда № 6397 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 24-1 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6374 нөмірімен тіркелген) Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 201 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6118 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде және 2018 жылғы 30 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 744 194 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 699 551 мың теңге;
2) шығындар – 744 194 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 354 173 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
1-1 -тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №20-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 июля 2018 года № 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 августа 2018 года № 6397. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Жалагашского районного маслихата от 27 июня 2018 года № 24-1 “О внесений изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6374), Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 201 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6118, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 30 января 2018 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 744 194 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 699 551 тысяч тенге;
2) затраты – 744 194 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год предусмотрены в сумме 354 173 тысяч тенге.”;
пункт 1-1 изложить в новой редакции:

“1-1. 2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 150 000 мың теңге, білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 672,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2018-2020 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –87 563,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 86 261,4 мың теңге;
2) шығындар – 87 563,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 84 754 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 2-3, 2-4 -тармақтармен толықтырылсын:
“2-3. Аққұм ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
2-4. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 21-қосымшасына сәйкес бекітілсін.”;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“3. 2018-2020 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 789,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі –96 233,4 мың теңге;
2) шығындар –97 789,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 93 399 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;

“1-1. Учесть, что в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 150 000 тысяч тенге на средний ремонт автомобильных дорог, 672 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 563,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 86 261,4 тысяч тенге;
2) затраты – 87 563,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год предусмотрены в сумме 84 754 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 2-3, 2-4 следующего содержания:
“2-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
2-4. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год согласно приложению 21 к настоящему решению.”;
пункт 3 изложить в новой редакции:
“3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 789,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 96 233,4 тысяч тенге;
2) затраты – 97 789,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год предусмотрены в сумме 93 399 тысяч тенге.”;

мынадай мазмұндағы 3-1, 3-2, 3-3, 3-4 -тармақтармен толықтырылсын:
“3-1. Бұқарбай батыр ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
3-2. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 22-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-3. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 23-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-4. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 24-қосымшасына сәйкес бекітілсін.”;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –51 305 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі – 50 241 мың теңге;
2) шығындар – 51 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 46 516 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5. 2018-2020 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 542,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 62 142,4 мың теңге;
2) шығындар – 63 542,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;

дополнить пунктами 3-1, 3-2, 3-3, 3-4 следующего содержания:
“3-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
3-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 22 к настоящему решению.
3-3. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 23 к настоящему решению.
3-4. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 24 к настоящему решению.”;
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 241 тысяч тенге;
2) затраты – 51 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год предусмотрены в сумме 46 516 тысяч тенге.”;
пункт 5 изложить в новой редакции:
“5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 542,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 350 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 62 142,4 тысяч тенге;
2) затраты – 63 542,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;

7) 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 62 008 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2-тармақтармен толықтырылсын:
“5-1. Мәдениет ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
5-2. 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 26-қосымшасына сәйкес бекітілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 17, 18, 20-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

7) учесть, что субвенции выделенные в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год предусмотрены в сумме 62 008 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
“5-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
5-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год согласно приложению 26 к настоящему решению.”;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 17, 18, 20 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.

көрсетілген шешім осы шешімнің 10, 11, 12, 13, 14 -қосымшаларына сәйкес 21, 22, 23, 24, 25 -қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
26-сессиясының төрағасы
Ә. НҰРЖАН
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1-қосымша

указанное решение дополнить приложениями 10, 11, 12, 13, 14 согласно приложениям 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 26 сессии Жалагашского
районного маслихата
Ә. НҰРЖАН
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
М. ЕСПАНОВ
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1

1828
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
687
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
454
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
687
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
11170
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
11170
006
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
11170
13
Басқалар
2000
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16-қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
200672
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
200000
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
672
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы
149598
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
500
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
2706
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
142200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1828
008
Освещение улиц населенных пунктов
687
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
454
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
687
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11170
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
11170
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11170
13
Прочие
2000
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
200 672
Средний ремонт автомобильных дорог
200000
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
672
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
149 598
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
500
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
2706
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
142200
Капитальные расходы государственного органа

690
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3502
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 8-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18-қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы
4892
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4307
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

690
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3502
Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
4892
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4707
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 10-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 21-қосымша
2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
134,4
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
134,4
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 11-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 22-қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
134,4
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
134,4
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 12-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 23-қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы

Приложение 10 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 21 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
134,4
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
134,4
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года № 26-1
Приложение 22 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
134,4
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
134,4
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 23 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета на сельского округа Бухарбай батыр 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего

3096
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2700
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
396
2018 жылғы “24” шілдедегі №26-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 13-қосымша
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 24-қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы

3096
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2700
Освещение улиц населенных пунктов
396
Приложение 13 к решению Жалагашского районного маслихата от “24” июля 2018 года №26-1
Приложение 24 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего