“Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы №15-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 28-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қазанда № 6444 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 55-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.04.2020 № 55-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23тармағына және “Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы № 15-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5957 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 21 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 19 қыркүйекте “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 9) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
“9) уәкілетті ұйым - “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Жалағаш аудандық бөлімі;”;
8-тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
“колледж және жалпы білім беретін мектепті бітіргеннен кейін “Бакалавр” академиялық дәрежесін алу үшін - жылына бір рет, 392 айлық есептік көрсеткіштен артық емес;”;
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“10. Әлеуметтік көмекті тағайындағаннан кейін уәкілетті орган мен әлеуметтік көмекті алушы арасында екі жақты келісім шарт жасалады.”.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
28-сессиясының төрағасы
Т. ТУЛЕГЕНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ
“КЕЛІСІЛДІ”
“Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы”
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Т. Дуйсебаев

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 августа 2017 года №15-1 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 сентября 2018 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 октября 2018 года № 6444. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2020 года № 55-1
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.04.2020 № 55-1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 “Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 августа 2017 года № 151 “Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5957, опубликовано 21 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, 19 сентября 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следущие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан утвержденных указанным решением:
подпункт 9) пункта 2 изложить в новой редакции:
“9) уполномоченная организация – Жалагашский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества “Государственная корпорация “Правительство для граждан” по Кызылординской области;”;
третий абзац пункта 8 изложить в новой редакции:
“для получения академической степени “Бакалавр” после окончания общеобразовательной школы и колледжа - раз в год не более 392 месячных расчетных показателей;”;
пункт 10 изложить в новой редакции:
“10. После назначения социальной помощи, между уполномоченным органом и получателем социальной помощи заключается двухсторонний договор.”.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 28 сессии Жалагашского
районного маслихата
Т. ТУЛЕГЕНОВ
Секретарь Жалагашского районного
маслихата
М. ЕСПАНОВ
“СОГЛАСОВАНО”
Руководитель государственного
учреждения “Управление
координации занятости и
социальных программ
Кызылординской области”
____________ Т. Дуйсебаев

11 қыркүйек 2018 жыл

11 сентября 2018 года