“2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы”
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 29-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 6453 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6117 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 027 716 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 195 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 445 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 802 050 мың теңге;
2) шығындар – 8 065 420,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 63 590 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 163 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 100 300 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 58 008 мың теңге;
қарыздар түсімі-163 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу-105 882 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 43 286,4 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-12 - тармақпен толықтырылсын:
“1-12. “2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 тамыздағы №172 қаулысымен:
Облыстың басқару схемасының құрылымы өзгеруіне байланысты аудан бюджетінен облыстық бюджетке 500 мың теңге қайтарылғаны;

О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №19-1 “О районном бюджете на 2018-2020 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2018 года № 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 ноября 2018 года № 6453. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 191 “О районном бюджете на 2018-2020 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6117, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 027 716 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 195 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 445 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 802 050 тысяч тенге;
2) затраты – 8 065 420,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 590 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 163 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100 300 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 008 тысяч тенге;
поступление займов - 163 890 тысяч тенге;
погашение займов - 105 882 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 43 286,4 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 1-12 следующего содержания:
“1-12. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района №172 от 16 августа 2018 года “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района №1 от 9 января 2018 года “О реализации решения Жалагашского районного маслихата №19-1 от 22 декабря 2017 года” “О бюджете района на 2018-2020 годы”:
В связи с изменением структуры схемы управления области из районного бюджета в областной бюджет возвращены 500 тысяч тенге;

2018 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджет қаржысы есебінен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілген қаржыдан 4 129 мың теңге және еңбек нарығын дамытуға берілген қаржыдан 707 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қысқартылғаны ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 13, 17, 18, 19 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6  қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
29-сессиясының төрағасы
Т. ТУЛЕГЕНОВ
Жалағаш аудандық мәслихатының
хатшысы
М. ЕСПАНОВ

Сокращены текущие целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2018 год из республиканского бюджета в размере 4 129 тысяч тенге на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры и в размере 707 тысяч тенге на развитие рынка труда.”;
приложения 1, 5, 13, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 29 сессии Жалагашского
районного маслихата
Т. ТУЛГЕНОВ
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
М. ЕСПАНОВ

17073
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
318563
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
161458
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4800
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
167
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3737
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
47920
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38117
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37540
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
23057
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22680
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
717383
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1622
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1622
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
702392
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
697392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
10323
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8229
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
731
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

17073
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
318563
004
Программа занятости
161458
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
4800
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
167
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3737
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47920
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38117
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37540
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23057
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22680
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
717383
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1622
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1622
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
702392
005
Развитие коммунального хозяйства
5000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
697392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10323
008
Освещение улиц населенных пунктов
8229
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
731
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

20171
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
53179
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6733
Еңбек нарығын дамыту
85843
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
90871
2018 жылғы “26” қыркүйектегі №29-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 4қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Жалағаш кенті
111961,2
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
239,2
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
2070
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5206
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
104446
Аққұм ауылдық округі
1962
Аққұм ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге
448
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
589
Мәдениет ауылдық округі
4120
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
500
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3620
Бұқарбай батыр ауылдық округі
3100
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2700
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
400
Еңбек ауылдық округі
3755
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2800
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге
925
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
30
Барлығы:
124898,2
2018 жылғы “26” қыркүйектегі №29-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
373081,4
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
184311,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1139
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2129
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5376
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

20171
Выплату государственной адресной социальной помощи
53179
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов Центров занятости
6733
Развитие рынка труда
85843
Финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
90871
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” сентября 2018 года №29-1
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
111961,2
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
239,2
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
2070
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5206
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
104446
Сельский округ Аккум
1962
Ремонт системы отопления здания сельского клуба Аккум
448
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
589
Сельский округ Мадениет
4120
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
500
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3620
Сельский округ Бухарбай батыр
3100
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2700
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
400
Сельский округ Енбек
3755
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2800
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
30
Всего
124898,2
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” сентября 2018 года №29-1
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
373081,4
Государственные услуги общего характера
184311,2
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1139
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3300
Капитальные расходы государственного органа
2129
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5376
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

3950
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
630
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
739,2
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер және сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2800
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6246
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
5050
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140651
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3116
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3408
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
860
Қорғаныс
2314
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2314
Бiлiм беру
82757,8
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
3752
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3650
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3897,8
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12821
Жалпы білім беру
18979
Балаларға қосымша бiлiм беру
4797
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32656
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
2205
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12876
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
2236
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету

3950
Капитальные расходы государственного органа
3800
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
630
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
739,2
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
2800
Капитальные расходы государственного органа
128
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
Капитальные расходы государственного органа
9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6246
Капитальные расходы государственного органа
500
Развитие объектов государственных органов
5050
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140651
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
3116
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
3408
Капитальные расходы государственного органа
480
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
860
Оборона
2314
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2314
Образование
82757,8
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3752
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3650
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3897,8
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12821
Общеобразовательное обучение
18979
Дополнительное образование для детей
4797
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32656
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
2205
Социальная помощь и социальное обеспечение
12876
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2236
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

400
Жұмыспен қамту бағдарламасы
8000
Тұрғын үйге көмек көрсету
1600
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
640
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
18334
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
208
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
400
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1363
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
32721,3
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
1480
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
10264
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
368
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
595
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1875
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5730
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3586,3
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17490
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1489
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

400
Программа занятости
8000
Оказание жилищной помощи
1600
Обеспечение деятельности центров занятости населения
640
Жилищно-коммунальное хозяйство
18334
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
11363
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие коммунального хозяйства
5000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
208
Освещение улиц населенных пунктов
400
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1363
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
32721,3
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1480
Поддержка культурно-досуговой работы
10264
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
368
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4789
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
595
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
134
Капитальные расходы государственного органа
1875
Услуги по проведению государственной информационной политики
3300
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
600
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5730
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3586,3
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17490
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1489
Капитальные расходы государственного органа
500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
210
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

1099
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13292
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1560
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1040
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520
Көлік және коммуникация
1000
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
Басқалар
3545
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2545
Трансферттер
16172,1
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9247,1
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6925
2018 жылғы “26” қыркүйектегі №29-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6қосымша
2017 жылғы “22” желтоқсандағы №19-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19қосымша
2018 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
330996,0
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
39298
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1616
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
248
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
662
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36205
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
617
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
617
Бiлiм беру
35169,8
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
268,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3629
Жалпы білім беру

1099
Капитальные расходы государственного органа
900
Проведение противоэпизоотических мероприятий
13292
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1560
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
1040
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
520
Транспорт и коммуникации
1000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1000
Прочие
3545
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2545
Трансферты
16172,1
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9247,1
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6925
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” сентября 2018 года №29-1
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “22” декабря 2017 года №19-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2018 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
330996,0
Государственные услуги общего характера
39298
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1616
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
248
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
9
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
662
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
36205
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
162
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
96
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность
617
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
617
Образование
35169,8
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
268,8
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3629
Общеобразовательное обучение

15054
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1254
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
13800

15054
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1254
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13800