Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қазандағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қарашада № 6501 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Еңбек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбек ауылдық округінің Еңбек ауылындағы қайталанатын Ғани Мұратбаев тұйық көшесі "Ынтымақ" көшесі болып қайта аталсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау "Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы Ж. Айтжановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Қ. Қалданов

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Енбек Жалагашского района Кызылординской области от 22 октября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2018 года № 6501
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года №3 аким сельского округа Енбек РЕШИЛ:
1. Переименовать повторяющуюся переулок Гани Муратбаева на улицу "Ынтымақ" в селе Енбек сельского округа Енбек.
2. Контроль за исполнением решения возложить на ведущего специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Енбек" Айтжановой. Ж.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Калданов