2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 448 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 6178 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақорған ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық әкімдігінің 03.10.2018 № 609 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 15 февраля 2018 года № 448. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 февраля 2018 года № 6178. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Жанакорганского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 03.10.2018 № 609 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Определить товары, работы, услуги организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 15 ақпандағы № 448
қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1
Тауарлар:
1.1
Мүгедектерге арналған міндетті гигиеналық құрал: сіңіргіш жаймалар (жаялықтар) сатып алу
2
Жұмыстар:
2.1
Жаңақорған ауданының аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын орташа жөндеу жұмыстары
3
Көрсетілетін қызметтер:
3.1
Жаңақорған ауданы бойынша көпқабатты тұрғын үйлерге энергия аудит жүргізу қызметі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского
района от 15 февраля 2018 года № 448
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1
Товары:
1.1
Закупка обязательных гигиенических средств для инвалидов: впитывающие простыни (пеленки)
2
Работы:
2.1
Работы по среднему ремонту автомобильных дорог районного значения Жанакорганского района
3
Услуги:
3.1
Услуги по проведению энергоаудита многоквартирным домам по Жанакорганскому району