"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №05-16/190 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 217 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 6287 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 14.09.2018 № 257 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 05-16/190 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6144 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақыдау банкінде 2018 жылдың 29 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Шығындарды өтеуді "Жаңақорған ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) кемтар балалардың ата-аналарына немесе өзге де заңды өкілдеріне тиісті оқу жылы кезеңінде тоқсан сайын аудан бюджеті қаражаты есебінен жүзеге асырады.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандықмәслихатының
кезектіХХІ сессиясының төрағасы
Н.Қалжанов
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов

О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №05-16/190 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 мая 2018 года № 6287. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 14 сентября 2018 года № 257
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 14.09.2018 № 257 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 05-16/190 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6144 опуликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 29 января 2018 года) следующее изменение:
пункт 2 изложить новой редакции:
"2. Возмещение затрат осуществляет коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Жанакорганского района" (далее – уполномоченный орган) за счет средств районного бюджета ежеквартально в течение соответствующего учебного года и назначается с месяца обращения, месяцем обращения считается месяц подачи заявления с прилагаемыми документами родителям или иными законными представителями детей с ограниченными возможностями.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Н.Калжанов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов