Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 219 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 6291 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 335 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.04.2019 № 335 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексiнiң 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Жаңақорған кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 230 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 26 қыркүйекте №4763 болып тіркелген, 2014 жылдың 4 қазанда "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХІ сессиясының төрағасы
Н.Қалжанов
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е.Ильясов

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2018 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2018 года № 6291. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22 апреля 2019 года № 335
Сноска Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22.04.2019 № 335 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жанакорганскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Жанакорганского районного маслихата от 9 сентября 2014 года № 230 "Об утверждении тарифов на вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Жанакорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4763, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 4 октября 2014 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
Н.Калжанов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов