Жаңақорған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 528 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 маусымда № 6315 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жаңақорған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "29" мамырдағы № 528 қаулысына қосымша
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 04 сәуірдегі № 328 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірекеу Тізілімінде № 4439 болып тіркелген, 2013 жылы 15 мамырда "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған).
2. "Жаңақорған аудандық ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 03 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірекеу Тізілімінде № 4901 болып тіркелген, 2015 жылы 12 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылы 12 наурызда “Жаңақорған тынысы” газетінде жарияланған).
3. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 17 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірекеу Тізілімінде № 4917 болып тіркелген, 2015 жылы 30 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылы 18 наурызда “Жаңақорған тынысы” газетінде жарияланған).
4. "Жаңақорған ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 173 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тірекеу Тізілімінде № 5113 болып тіркелген, 2015 жылы 14 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылы 02 қыркүйекте “Жаңақорған тынысы” газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанакорганского района
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29 мая 2018 года № 528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июня 2018 года № 6315
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жанакорганского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению акимата Жанакорганского района от "29" мая 2018 года № 528
1. Постановление акимата Жанакорганского района от 04 апреля 2013 года № 328 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4439, опубликовано 15 мая 2013 года в газете "Жаңақорған тынысы").
2. Постановление акимата Жанакорганского района от 25 февраля 2015 года № 03 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел ветеринарии и ветеринарного контроля" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4901, опубликованный 12 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 12 марта 2015 года в газете “Жаңақорған тынысы”).
3. Постановление акимата Жанакорганского района от 06 марта 2015 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4917, опубликованный 30 март 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 18 марта 2015 в газете “Жаңақорған тынысы”).
4. Постановление акимата Жанакорганского района от 11 августа 2015 года № 173 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5113, опубликованный 14 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 02 сентября 2015 года в газете “Жаңақорған тынысы”).