“2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы” Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 448 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 қазандағы № 609 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қарашада № 6495 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы” Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 448 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6178 болып тіркелген, 2018 жылы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
“1. “Жаңақорған ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып айқындалсын.”
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 15 февраля 2018 года № 448 “О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году”
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 3 октября 2018 года № 609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 ноября 2018 года № 6495. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 15 февраля 2018 года № 448 “О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6178, опубликован 13 марта 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
“1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Жанакорганского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.”
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев