Жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 289 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 6646 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.07.2022 № 250 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5тармағына, 704-бабының 3-тармағына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 503-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және осы шешімнің 2-тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезекті ХХVІІ сессиясының төрағасы
А. Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов

О повышении ставок земельного налога
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2018 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 января 2019 года № 6646. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2022 года № 250
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22.07.2022 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в пять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и пункт 2 данного решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель очередной ХХVІІ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е.Ильясов