Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 6169 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 12.03.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1тармағының 13) тармақшасына, “Азаматтық қорғау туралы” Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, “Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы” Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек кенті және Қалжан ахун ауылдық округінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Б.Лекеров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 15 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2018 года № 6169. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 12 марта 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 12.03.2018 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года “О гражданской защите”, постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 “Об установлении классификации черезвычайных ситуаций природного и техногенного характера” аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Теренозек и сельского округа Калжан ахун Сырдарьинского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Сырдарьинского района Лекерова Б. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.