2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 54 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 6176 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Сырдария ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Сырдария ауданының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада бекітілген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімінің орынбасары Е.Д.Ахетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "12" ақпандағы №54 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
1.
Тауарлар:
1)
Мектептерге физика кабинеттерін сатып алу
2.
Жұмыстар:
1)
Қызылорда облысы, Сырдария ауданындағы "Қызылорда-Қоғалыкөл-Шіркейлі" жергілікті маңызы бар автомобиль жолының 39,3 шақырымында орналасқан көпірін күрделі жөндеу.
2)
Қызылорда облысы, Сырдария ауданындағы "Қызылорда-Қоғалыкөл-Шіркейлі" жергілікті маңызы бар автомобиль жолының 33,9 шақырымында орналасқан көпірін күрделі жөндеу.
3.
Көрсетілетін қызметтер:
1)
"Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты жалпы орта білім беретін мектептердегі қызметкерлерді міндетті медициналық қарап тексеру қызметі (оның ішінде ақылы түрде міндетті медициналық қарап тексеруден өтпейтін әкімшілік шаруашылық қызметтің жұмыскерлерін қоспағанда)

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 12 февраля 2018 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2018 года № 6176. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных активов и закупок Сырдарьинского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Отдел государственных активов и закупок Сырдарьинского района" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сырдарьинского района Ахетову Е.Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от "12" февраля 2018 года №54
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Товары:
1)
Приобретение кабинетов физики для школ
2.
Работы:
1)
Капитальный ремонт моста расположенного на 39,3 км автомобильной дороги местного значения "Кызылорда-Когалыколь-Ширкейли" Сырдарьинского района Кызылординской области
2)
Капитальный ремонт моста расположенного на 33,9 км автомобильной дороги местного значения "Кызылорда-Когалыколь-Ширкейли" Сырдарьинского района Кызылординской области
3.
Услуги:
1)
Услуги по медицинскому осмотру персонала общеобразовательных средних школ коммунального государственного учреждения "Сырдарьинский районный отдел образования" обязательного медицинского осмотра работников подведомственных общеобразовательных школах (из них, не включая работников административной хозяйственной службы не проходящих платного обязательного медицинского обследования)