О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2018 года № 6194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6120, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 7736356,2 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4985532 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 2982 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 18889 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2728953,2 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 7769303,7 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 3) чистое бюджетное кредитование – 159332 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 225804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66472 тысяч тенге ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 5) дефицит бюджета – - 192279,5 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 6) финансирование дефицита бюджета –192279,5 тысяч тенге;
поступление займов -225804 тысяч тенге;
погашение займов – 66472 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 172 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 6194 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 6120 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 7736356,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4985532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2982 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 18889мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2728953,2 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар – 7769303,7 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 159332 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 225804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66472 мың теңге ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 192279,5 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 192279,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 225804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66472 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 32947,5 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 19 сессии
районного маслихата:
Е.Жакып
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 28 февраля 2018 года №172

бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 32947,5 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 19 сессиясының төрағасы:
Е.Жақып
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 ақпандағы №172 шешіміне 1қосымша

109007
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
109007
464
Отдел образования района (города областного значения)
267896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30693
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
57294
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54105
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2337
012
Капитальные расходы государственного органа
65
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11470
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10510
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100554
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
868
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
379094
464
Отдел образования района (города областного значения)
9703
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9703
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
93716
010
Государственная адресная социальная помощь
93716
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9702
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9702
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
239666
004
Программа занятости
96039
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22527
007
Оказание жилищной помощи
8586
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
388
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2754
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4852
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

109007
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
109007
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
267896
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30693
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
57294
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54105
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2337
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11470
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10510
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100554
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
868
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
379094
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9703
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9703
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
93716
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
93716
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9702
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9702
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
239666
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
96039
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22527
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8586
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
388
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2754
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4852
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну